Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064

p1013429 0 1901405502На відзначення Міжнародного дня рідної мови кафедрою російської мови та світової літератури вчергове проведено конкурс «Юний філолог». Цьогоріч знову було передбачено два тури: заочний і очний. Спочатку старшокласникам загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області було запропоновано виконати завдання з російської мови та світової літератури й подати на розгляд журі власний літературний твір (вірш, оповідання тощо). Про високий рівень підготовки учнів, залюблених у філологію, свідчить уже те, що розробники взорувалися на типологію завдань Всеукраїнської студентської олімпіади з російської мови та світової літератури для студентів класичних і педагогічних університетів, а також на збірники вправ для ВНЗ.

До першого туру конкурсу долучились учні Верхньосироватської спеціалізованої школи І – ІІІ ст. Сумської районної ради, Глухівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 3, Жовтневої спеціалізованої школи І – ІІІ ст. Білопільської районної ради, КУ Олександрівська гімназія Сумської міської ради, КУ Сумська спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка, КУ Сумська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 15 імені Д. Турбіна, КУ Сумська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 19 імені М. С. Нестеровського, Путивльського НВО Путивльської районної ради, Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 1 імені П. І. Калнишевського, Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 2 імені акад. А. Ф. Іоффе, Шосткинської гімназії Шосткинської міської ради.

Завдання першого туру найкраще виконали Карпенко Катерина (І місце, Верхньосироватська спеціалізована школа І – ІІІ ст. Сумської районної ради), Сахават Пінькас (ІІ місце, Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 2 імені акад. А. Ф. Іоффе) і Каріна Кузнєцова (ІІ місце, КУ Сумська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 15 імені Д. Турбіна), Вікторія Євтушенко (ІІІ місце, Глухівська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 3), Валерія Гончаренко (ІІІ місце, Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 2 імені акад. А. Ф. Іоффе) і Катерина Кисла (ІІІ місце, Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради).

У творчому змаганні перемогли Каріна Кузнєцова (І місце, КУ Сумська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 15 імені Д. Турбіна), Дана Дернова (ІІ місце, Жовтнева спеціалізована школа І – ІІІ ст. Білопільської районної ради), Владислава Молчанова (ІІІ місце, КУ Олександрівська гімназія Сумської міської ради) і Марія Семенченко (ІІІ місце, КУ Сумська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 19 імені М. С. Нестеровського).

Упродовж другого туру конкурсу, що відбувся на базі факультету іноземної та слов’янської філології, його учасники познайомились один з одним і викладачами кафедри російської мови та світової літератури й декламували не тільки шедеври Анни Ахматової, Володимира Висоцького, Євгенія Євтушенка та ін., а й власні поетичні твори.

І місце у змаганні з виразного читання посіли Марія Семенченко (КУ Сумська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 19 імені М. С. Нестеровського) і

Микита Кондрацький (Путивльський НВО Путивльської районної ради); ІІ місце розділили між собою Дана Дернова (Жовтнева спеціалізована школа І – ІІІ ст. Білопільської районної ради) і Вікторія Євтушенко (Глухівська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 3), ІІІ місце вибороли Анастасія Бойченко (Сумська спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка) і Катерина Карпенко (Верхньосироватська спеціалізована школа І – ІІІ ст. Сумської районної ради).

Вітаємо наших неповторних і талановитих переможців й уклінно дякуємо їхнім мудрим і небайдужим наставникам! До нових зустрічей, друзі!

З повагою і щирим захопленням,

кафедра російської мови та світової літератури.

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02
E-Mail: rector@sspu.sumy.ua

Всі контакти

Електронний довідник

На сайті

На даний момент 176 гостей на сайті

Copyright © 1924 - 2019. All Rights Reserved.