× Увага! Офіційний сайт СумДПУ імені А.С Макаренка переїхав на нову адресу.
Всі актуальні матеріали зі старого сайту будуть поступово перенесені на новий.
Відвідати новий сайт sspu.edu.ua

Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064

ПЕРЕМОЖЦІ

ІI Міжрегіонального фестивалю-конкурсу юних музикантів «Пролісок» ( 2003 )

Номінація «фортепіано»

(молодша група)

І ПРЕМІЯ

Голіус Даша ( м. Суми )

Шевченко Ратибор ( м. Суми )

Теплухін Єгор ( м. Лебедин )

ІІ ПРЕМІЯ

Бакін Валентина  ( м. Шостка )

Колесник Інна  ( м. Суми )

ІІІ премія

Мартинова  Ірина ( м. Шостка )

Хижняк  Марина ( м. Суми  )

Кузько  Катерина ( м. Свеса )

Спеціальні призи:

«Наша надія»

(наймолодшому учаснику конкурсу):

Грицина Іван ( м. Суми )

«За краще виконання твору українського композитора»:

Коновал Дарина ( м. Ромни )

« За краще виконання твору Чайковського «Пролісок»:

Білоус Тетяна (м. Суми )

Номінація «фортепіано»

(старша група) 

І ПРЕМІЯ

Болюх Олена (  м. Шостка )

ІІ ПРЕМІЯ

Асатурян Анна ( м. Ромни )

ІІІ премія

Ярова Анна ( м. Суми )

Єрмакова Наталія ( м. Суми )

Якименко Ірина ( м. Суми )

Моісеенко  Марина ( м. Суми )

Спеціальні призи:

«За краще виконання твору українського композитора»:

Рідванецький  Максим ( м.Суми)

Семененко  Ганна ( с. Грунь )

Матвєєв  Євгеній ( м. Суми )

«За краще виконання твору П.І.Чайковського»:

Болюх Олена (  м. Шостка )

НОМІНАЦІЯ КАМЕРНО - ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ

І премія 

Владикін Андрій – Ковальов Сергій – Правосуд Валентин – Самоленко Олександр (квартет кларнетистів) м. Шостка

ІІ премія

Мартинова Ірина – Блинова Катерина – Тищенко Галина

( тріо)   м. Шостка

Борщ Валентин – Ісаєв Даніїл ( м. Суми )

Пономаренко Дмитро – Кіщік Олена ( м. Суми ) 

ІІІ премія

Даниленко Ксенія – Кучер Олександр – Диденко Сергій

( тріо )        м. Суми

Коновалова Дарина – Шанченко Олександра – Кашлева Ліна

(  тріо )           м. Ромни

Кубраков Григорій – Піддубна Ірина ( м. Суми ) 

Спеціальні призи:

« Наша надія»

Борщ Валентин – Ісаєв Данііл ( м. Суми ) 

« Музична сім`я»

Гаврилюк Оксана – Гаврилюк Роман – Гаврилюк Максим

( тріо )    м. Суми

номінація „Композиція”

І премія

Власков Валерій ( м. Охтирка )

ІІ ПРЕМІЯ

Кочубей Вікторія ( м. Суми )

Фоменко Яна ( м. Суми )

Тищук  Софія ( м.Суми ) 

ІІІ  ПРЕМІЯ

Мелентьєва Аліна ( м. Суми ) 

Ярова Ганна ( м. Суми ) 

Шкірнікова  Анна ( м. Суми ) 

Спеціальні призи:

«За кращу пісню»

Рідванецькій  Максим

«За сміливість в творчості»

Соловйова Марина ( м. Суми )

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02
E-Mail: rector@sspu.sumy.ua

Всі контакти

Електронний довідник

На сайті

На даний момент 92 гостей на сайті

Copyright © 1924 - 2019. All Rights Reserved.