× Увага! Офіційний сайт СумДПУ імені А.С Макаренка переїхав на нову адресу.
Всі актуальні матеріали зі старого сайту будуть поступово перенесені на новий.
Відвідати новий сайт sspu.edu.ua

Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064
Головна

7baf5c78-fe2b-42cd-9218-d0aea16a4f46 670x0 resize ac2f0 412351983

 

До уваги студентів університету!

Запрошуємо до участі у конкурсі

«Розумним Бути Модно»

До відома студентів Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Починаючи з 27 травня 2019 року серед студенів проводитися всеукраїнський конкурс на здобуття грантів на оплату навчання «Розумним Бути Модно».

Взяти участь у даному конкурсі також мають змогу студенти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Це можуть бути здобувачі вищої освіти заочної та денної форми навчання, контрактної основи або державного замовлення.

Головна суть конкурсу полягає в проведенні студентами дослідження на визначену тематику. На основі незалежного оцінювання будуть визначені переможні роботи, автори яких отримують винагороди:

1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;

2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;

3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій.

Для участі у конкурсу студенту/абітурієнту необхідно у визначенні терміни написати на направити дослідження в електронному форматі на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Дослідження має бути проведено на основну тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Конкурсант самостійно обирає питання/проблематику для розгляду, яке на його особисту думку є найбільш актуальним та потребує змін. В роботі має бути чітке формулювання предмету дослідження, надані аргументовані та змістовні вказівки щодо покращення/вдосконалення/вирішення питання. Має бути присутній ємкий підсумовуючий висновок.

Робота має оформлюватися в вигляді есе. Головна ідея – довільне вираження конкурсантом свого самостійного бачення проблематики заданої тематики по конкретному напряму. Досліджувати проблематику чи питання пропонується за такими напрямами, як:

Економіка;

Менеджмент;

Маркетинг;

Психологія;

Політологія;

Журналістика.

Одна із важливих вимог до робіт – самостійне опрацювання матеріалу та висловлення індивідуального бачення питання чи проблематики. Тому:

З метою запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, всі роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайту - 85%.

Вимоги щодо оформлення:

Проведене дослідження має бути викладене в електронному форматі .doc. Рекомендований обсяг роботи складає 1-30 аркушів A4. При написанні використовувати шрифт 14 Times New Roman.

Детальніша інформація щодо правил написання, оформлення та змісту робіт http://www.likar.info/coolhealth/news-80853-vimogi-do-napisannya-robit-dlya-konkursu-rozumnim-buti-modno/за посиланням.

Оцінювання конкурсних робіт буде проводитися незалежною комісією.

Терміни проведення конкурсу:

Конкурс стартує з 27.05.2019.

Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.

Deadline – 30.09.2019 р.

Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.

Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

 Організатором проведення виступає міжнародна компанія «Open Media Group». Конкурс проводиться за сумісництва та партнерства:

likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;

e-kvytok.kiev.ua - Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;

uaua.info- Інформаційний портал для батьків про дітей;

nadra.com.ua- Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ

Есе на тематику «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС» слід розглядати за пріоритетними напрямками (одним або декількома за бажанням). 

• Економіка; 

• Менеджмент; 

• Маркетинг; 

• Психологія; 

• Політологія 

• Журналістика. 

Наукове есе повинне містити: чіткий виклад суті поставленої проблеми, Включати самостійно проведений аналіз цієї проблеми з використанням концепцій і аналітичного інструментарію, розглянутого в рамках дисципліни, висновки, що узагальнюють авторську позицію з поставленої проблеми. 

Залежно від специфіки обраного напряму, форми есе можуть значно диференціюватися. У деяких випадках це може бути аналіз наявних статистичних даних з досліджуваної проблеми, аналіз матеріалів із засобів масової інформації й використання досліджуваних моделей, докладний розбір запропонованого завдання з розгорнутими думками, підбір і детальний аналіз прикладів, що ілюструють проблему тощо. 

СТРУКТУРА РОБОТИ

Побудова конкурсної роботи - це відповідь на питання або розкриття теми, 

що засновано на класичній системі доказів.

1. Титульний аркуш Заповнюється з зазначенням повної назви ЗВО, напрямку написання, тематики, курсу, форми навчання, ПІБ автора роботи.

2. Вступ: Конкретна ідея студента щодо розгляду теми есе, його авторське бачення сутності та обґрунтування вибору цієї теми. Мета та завдання роботи — очікуваний результат роботи в цілому та конкретні результати, які будуть отримуватися в ході розкриття теми. На цьому етапі дуже важливо правильно сформулювати питання, на які ви збираєтеся знайти відповідь у ході свого дослідження. При роботі над вступом можуть допомогти відповіді на наступні питання: «Чому тема, яку я розкриваю, є важливою в даний момент?», «Які поняття будуть залучені в мої міркування?», «Чи можу я розділити тему на трохи більше дрібних підтем?» і т. д.

3. Основна частина: Теоретичні основи обраної проблеми й виклад основного питання. Ця частина припускає розвиток аргументації й аналізу, а також обґрунтування їх, виходячи з наявних даних, інших аргументів і позицій щодо питання. У цьому полягає Основний зміст есе й це являє собою основу для оцінювання робіт. Тому важливе значення мають підзаголовки, на основі яких здійснюється структурування аргументації; саме тут необхідно обґрунтувати (логічно, використовуючи дані або строгі міркування) пропоновану тезу. Там, де це необхідно, як аналітичний інструмент, допускається використання графіків, діаграм і таблиць. Залежно від поставленого питання, аналіз рекомендується проводити на основі наступних категорій: причина - наслідок, загальне – особливе, форма – зміст, частина ціле, сталість мінливість.

4. Висновок: Узагальнення й аргументовані висновки до теми й т.д. Підсумовує есе або ще раз Вносить пояснення, підкріплює зміст і значення викладеного в основній частині. Методи, що рекомендують для складання висновку: повторення, ілюстрація, цитата. Висновок може містити такий дуже важливий, що доповнює есе, елемент як вказівка на застосування дослідження, на розвиток взаємозв'язків з іншими проблемами.

Рекомендований об'єм роботи: від 1 до 30 сторінок друкованого тексту. Формат Times New Roman, шрифт 14. З метою запобігання копіювання матеріалів з будь-яких відкритих джерел в мережі Інтернет, конкурсні роботи будуть проходити перевірку на унікальність.

Рекомендовані значення унікальності роботи та можливого рерайту (перефразування) не мають перевищувати 85%. Для перевірки буде використовуватися сервіс «Адвего». 

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02
E-Mail: rector@sspu.sumy.ua

Всі контакти

Електронний довідник

На сайті

На даний момент 270 гостей на сайті

Copyright © 1924 - 2019. All Rights Reserved.